Damernas Sponsorer 2017

Vi i damkommittén vill tacka alla våra sponsorer som gör våra onsdagstävlingar speciella. Extra stort tack vill vi ge de sponsorer som sponsrar hela tävlingar. Gynna våra sponsorer. Följ gärna länkarna nedan till deras hemsidor.

    Sponsor 2017 Sponsorns hemsida     Sponsor 2017 Sponsorens hemsida
1   Annas Gröna   27   Marika Lang www.marikalang.com/
2   Apoteket Hägern Särö www.apoteket.se/apotek/apoteket-hagern-saro/  28   Modestugan i Åsa www.modestugan.se
3   Björn Wenander   29   Mrs Curlie´s mrscurlies.se
4   Blomstermåla www.blomstermala.se  30   Nellbeck www.kungsbackagk.se/segolf-academy/pga-professionals/per-nellbeck
5   Bräutigams www.brautigams.se 31   Nilssons Plantskola www.nilssonsplantskola.com
6   Criss Devine www.chrissdivine.com  32   ninna-o ninna-o.se
7   Det händer   33   Nordea www.nordea.se/
8   Dughult of Seden www.dughult.se 34   Nordgårdens bageri  
9   Elisabet Johansson

http://www.ateljejo.se

35   Nordstans Guld www.nordstansguld.se
10   Fossil www.fossil.com 36   Optikkällaren www.optikkallaren.se/kungsbacka
11   Func Factory  www.funcfactory.se  37   Orrelids vandringspris  
12   Garden Glory www.gardenglory.com 38   Qristina of Sweden www.qristina.com
13   Golf Outlet www.golfoutlets.nu 39   Rollands www.rollands.se
14   Gum www.gumbrand.com 40   Rossing massage www.bokadirekt.se/places/rossing-massage-17933
15   Hanna Ekegren www.hannaekegren.se 41   Sebago sebago.se
16   Hemköp Kullavik www.hemkop.se/butiker/hemkop-kullavik/ 42   Skargard www.skargardstval.com
17   Hemköp Kungsporten www.hemkop.se/butiker/hemkop-billdal/ 43   Start Communication startcommunication.se/
18   Hing Organic www.hingorganics.com 44   Sofia Holländer SOHOCO www.sofiahollander.com
19   Inspirera www.inspirerablommor.com 45   Särö Asian Wok & Sushi saro-woksushi.se/sushi.html
20   Jennys Fotvård, Vallda www.bokadirekt.se/fotvård/vallda 46   Särö Beauty Care www.sarobeautycare.se
21   Kajs kajs.nu 47   Särö Fotvård säröfotvård.se
22   Kitchen Wiz www.kitchenwiz.se/ 48   Säröhus www.sarohus.se
23   Lambretta watches lambrettawatches.com 49   Werners El www.wernersel.se
24   Lovely to Wear lovelytowear.se/ 50   Västkustpojkarna www.vastkustpojkarna.se
25   Maleviks kakhus www.malevikskakhus.se/ 51   Önska Kungsbacka www.onskakungsbacka.se 
26   Margareta Sölveland www.konstlivhalland.se/margareta_
solveland_holmer/
       

 

Vid komplettering, ändring eller justering av sponsorlista, vänligen kontakta Ingela Malmberg. Tack.