Damernas Sponsorer 2018

Vi i damkommittén vill tacka alla våra sponsorer som gör våra onsdagstävlingar speciella. Extra stort tack vill vi ge de sponsorer som sponsrar hela tävlingar. Gynna våra sponsorer. Följ gärna länkarna nedan till deras hemsidor.

    Sponsor 2018 Sponsorns hemsida     Sponsor 2018 Sponsorens hemsida
1   Apoteket Hägern Särö www.apoteket.se/apotek/apoteket-hagern-saro/  28   Marika Lang www.marikalang.com/
2   Blomstermåla www.blomstermala.se  29   Marion Brisman  
3   Broderiet   30   Modestugan i Åsa www.modestugan.se
4   Bräutigams www.brautigams.se 31   Mormors Minne www.mormorsminne.se
5   Det händer http://www.dethander.com 32   Mrs Curlie´s mrscurlies.se
6   Elisabet Johansson http://www.ateljejo.se 33   Nellbeck www.kungsbackagk.se/segolf-academy/pga-professionals/per-nellbeck
7   Elisabeth Paldén   34   Nilssons Plantskola www.nilssonsplantskola.com
8   Fossil www.fossil.com 35   ninna-o ninna-o.se
9   Func Factory www.funcfactory.se 36   Nordea www.nordea.se/
10   Gandersch AB   37   Nordstans Guld www.nordstansguld.se
11   Garden Glory www.gardenglory.com 38   Optikkällaren www.optikkallaren.se/kungsbacka
12   Golf Outlet www.golfoutlets.nu 39   Orrelids vandringspris  
13   Gum www.gumbrand.com 40   Qristina of Sweden www.qristina.com
14   Göteborgsoperan http://sv.opera.se 41   Rollands www.rollands.se
15   Hanna Ekegren htpp://hannaekegren.se/ 42   Sanopharma AB  
16   Hemköp Kullavik www.hemkop.se/butiker/hemkop-kullavik/ 43   Sebago sebago.se
17   Hemköp Kungsporten www.hemkop.se/butiker/hemkop-billdal/  44   Senso lounge http://sensolounge.se
18   Ica Hovås   45   Skargard www.skargardstval.com
19   Ingela Malmberg   46   Sofia Holländer SOHOCO www.sofiahollander.com
20   Inspirera blommor www.inspirerablommor.com 47   Start Communication startcommunication.se/
21   Kajs kajs.nu 48   Särö Asian Wok & Sushi saro-woksushi.se/sushi.html
22   Kitchen Wiz ww.kitchenwiz.sew/ 49   Särö Fotvård säröfotvård.se
23   Lambretta watches lambrettawatches.com 50   Säröhus www.sarohus.se
24   Lindri http://www.Lindri.se 51   Särö Konst & Ram www.saro.konst-o-ram.com
25   Ljusab http://ljusab.se 52   Önska Kungsbacka www.onskakungsbacka.se 
26   Maleviks kakhus www.malevikskakhus.se/        
27   Margareta Sölveland www.konstlivhalland.se/margareta_
solveland_holmer/
       

 

Vid komplettering, ändring eller justering av sponsorlista, vänligen kontakta Ingela Malmberg. Tack.